PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان جایی میشناسید که فروشنده کابینت روشویی باشد ؟

hipiba
03-19-2024, 01:46 PM
سلام به همگی وقتتون بخیر چند وقتی هست که میخوام واسه خانه مادرم یک روشویی کابینتی خوب خریداری کنم اما یک فروشگاه خوب پیدا نکردم ولی یکی از دوستانم پیشنهاد کردن که حتما کابینت روشویی pvc بخر خیلی خیلی حوبه و خیلی خیلی خوب میشه که اگر یک فروشگاه آنلاین کابینت روشویی میشناسید معرفی کنید
یک دنیا ممنون

xoreli8435
03-20-2024, 11:16 PM
با سلام خدمت دانشجو اول اینکه آفرین به فکر مادرت هستی و دوم اگر نمی دونی از کجا کابینت روشویی خریداری کنم پیشنهاد میکنم یه سری به خیابان بنی هاشم بزن منبع تمامی روشویی کابینتی می باشد و اگر بازهم به این راضی نیستی برو به خیابان فرجام اون جا هم بدک نیست ولی مثل بنی هاشم نمیشه از من گفتن بود حالا خودت می دانی ولی اگر دنبال یک فروشگاه خوب با قیمت مناسب هستی بهت پیشنهاد میکنم به سری به وب سایت آینه الماس بزن حالا چرا ؟؟؟؟؟
اول اینکه من یک بار ازشون خرید کردم و بسیار راضی هستم و دوم تنوع روشویی ها می باشد که بی نطیر هست و اگر لینک سایت شون میخوای بفرما : gmgcabin.com (https://gmgcabin.com/)

امیدوارم توانسته بهت کمکی بکنم