PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک!! / نظر شما چیه؟؟

ALi
10-11-2014, 12:17 PM
اقا سلام من ورودی جدید نرم افزارم.:ahi5slcgm04mi8jqqkl
کلاس ما به حد نساب نرسیده.:1378272:
منو مهمان کردن یه شهر دیگه و کلن توی اون کلاسم 5 یا 6 نفریم. :dadad4:
من خودم مایلم که تغییر رشته بدم و به حسابداری برم و این رشته رو در همین شهر خودم بخونم. :smilies-azardl (181
با این اوضاع پیشنهاد شما چیه دوستان ؟؟ :a54d65a:
ایا این کارو بکنم به نفع من هستش یا نه ؟؟ :drtboeiwydmrw9jtma4

یگانه
10-12-2014, 05:55 PM
سلام نرم افزار که رشته خوبیه حیف نیست ! اشکالی نداره کلاسای پیام نور همین جوریه ما هم سه چهار نفریم به ماهم گفتن دانشگاه های دیگه مهمان بشیم چون اولشه این جوریه ترم های بعد تعدادها زیاد میشه واستون کلاس میزارن این ترم و درسای عمومی و جمعیت و جامعه و فارسی و از این چیز ها بردار دی ماه دفترچه بدون ازمون بگیر هر رشته ای که دوست داشتی وانتخاب کن اگه قبول شدی درسایی هم که بپاس کردی تو رشته جدید واست تطبیق میدن اینجوری عقب نمیمونی یا اگر هم تعدادتون زیاد تر شد خواستی همون نرم افزار و ادامه میدی . تغییر رشته دنگ و فنگ زیادی داره این طوری لا اقل عقب نمیمونی همین جوری تغییر نده از بچه های حسابداری دانشگاهتون بپرس ببین رشتشون چه جوریه. بیرون ببین بازار کارش چه جوریه بعد تصمیم بگیر و یکی انتخاب کن و تا ا خرش برو البته این نظر منه :738:

ALi
10-15-2014, 11:26 AM
سلام نرم افزار که رشته خوبیه حیف نیست ! .....
تا ا خرش برو البته این نظر منه :738:
پس به نظر شما نرم افزار بهتره! OK :128fs318181:
ممنون از نظر و کمکت!:riz304:

mohammad
11-05-2014, 08:16 PM
سلام

از نظر من آدم هیچ وقت نباید چندین راه بره همون یک را رو انتخاب کن.

ولی همیشه هم اینطور نیست بعضی وقت ها عزم و اراده هم تأثیر گذاره یک وقت می بینی دکترای حابداری رو هم گرفتی