PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی رشته اقتصاد کشاورزی

بهنام
03-02-2014, 04:40 PM
برای استفاده بهتر از منابع تولید در کشاورزی و بکارگیری اینگونه منابع برای بدست آوردن محصولات کشاورزی به طور اقتصادی لازم است متخصصینی تربیت شوند که با توجه به دانش و تجربیات خود در علوم کشاورزی و اصول علم اقتصاد بتوانند در زمینه برنامه ریزی و تهیه طرحهای تولید کشاورزی در کشور منشاء خدمت باشند.
براساس آیین نامه آموزشی مصوب شورای عالی برنامه ریزی طول دوره کارشناسی اقتصاد کشاورزی به طور متوسط چهارسال و حداکثر طول این دوره طبق آئیین نامه آموزشی مصوب 6 سال می باشد. هر سال تحصیلی شامل دو نیمسال و هر نیمسال 16 هفته کامل آموزشی است. نظام آموزشی این دوره واحدی است و برای هر واحد درس نظری در هر نیمسال 16 ساعت آموزش کلاسیک در نظر گرفته شده است.
تعداد واحدهاتعداد واحدهای درسی دوره کارشناسی اقتصاد کشاورزی135 واحد است به شرح زیر:
دروس عمومی 20 واحد
دروس علوم پایه 18واحد
دروس اصلی 43 واحد
دروس تخصصی 48 واحد
دروس انتخابی 6 احد

egol
04-24-2018, 07:11 PM
سلام
من میخوام یه گلخانه گل رز راه اندازی کنم تا بتونم بخشی از خرید گل رز بازار رو تامین کنم خیلی دوست دارم وارد بازار این کار بشم خواستم یه نظر سنجی از دوستان داشته باشم
لطفا نظرتون بگید