کاربری
کاربر گرامی به انجمن دانشجویان دانشگاه پیام نور خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

دانلود نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور
فروشگاه نمونه سوالات پیام نور
اخبار پیام نور

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: گفت‌وگوی «ال‌موندو» با بدل ایرانی مسی: آینده‌ام به لیونل گره خورده است

کاربر انجمن
    رشته تحصیلی

ریاضی فیزیک
    مقطع تحصیل
    دیپلم
    دانشگاه محل تحصیل
    no
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

گفت‌وگوی «ال‌موندو» با بدل ایرانی مسی: آینده‌ام به لیونل گره خورده است

بدل لیونل مسی می‌گوید یک اتفاق، آینده او را به فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا گره زده است.

در پیروزی ۲ بر صفر شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال بارسلونا مقابل مالاگا در هفته نهم لالیگای اسپانیا، ۲ لیونل مسی در ورزشگاه نوکمپ وجود داشت؛ یکی در زمین و دیگری روی سکو که همان «رضا پرستش»، بدل ایرانی فوق‌ستاره آرژانتینی آبی‌واناری‌ها بود که نظر بسیاری از اهالی شهر بارسلونا و هواداران این تیم را پیش از بازی و در جریان بازی به خودش جلب کرد.

سایت روزنامه اسپانیایی «اسپورت» در این رابطه نوشت؛ بدل لیونل مسی با هدف ملاقات با بازیکن محبوبش به بارسلونا سفر کرده است. این جوان ۲۵ ساله ایرانی در بازی شب گذشته بارسا برابر مالاگا در ورزشگاه نوکمپ بود. این هوادار بارسلونا بنری بزرگ با خود با این پیام «امروز دو مسی در ورزشگاه است. آیا یکدیگر را خواهیم دید؟ #رویای من را تحقق ببخش.»، به همراه داشت. هواداران بارسلونا هم با بدل مسی که نامش رضا پرستش است، عکس‌های یادگاری گرفتند.

رضا پرسش همچنین در گفت‌وگو با روزنامه «ال‌موندو» اسپانیا گفت: از موقعی که کوچکتر بودم، همیشه می‌گفتند که من شبیه به لیونل مسی هستم، اما اوضاع زمانی تغییر کرد که ۹ ماه پیش پدرم مرا تشویق به گذاشتن عکسی از خودم با پیراهن بارسلونا در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» کرد و یک جو عجیبی راه افتاد. همان‌جا بود که متوجه شدم آینده‌ام به لیونل مسی گره خورده است.
    بدل ایرانی مسی که رویایش دیدن این مهاجم آرژانتینی از نزدیک است، در ادامه اظهار داشت: حریم خصوصی‌ام را از دست داده‌ام، اما نگرانی خاصی از این بابت ندارم چون احساس می‌کنم می‌توانم مردم را به وجد بیاورم و این مرا خوشحال می‌کند.

منبع: fott.ir
    ویرایش توسط NiMa.N : 10-24-2017 در ساعت 09:43 AM دلیل: درج بک لینک در انجمن ممنوع!!!