کاربری
کاربر گرامی به انجمن دانشجویان دانشگاه پیام نور خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

دانلود نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور
فروشگاه نمونه سوالات پیام نور
اخبار پیام نور

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای صفحه محصولات

کاربر انجمن
    رشته تحصیلی

ریاضی
    مقطع تحصیل
    کارشناسی
    دانشگاه محل تحصیل
    تربیت معلم
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای صفحه محصولات

تبلیغ نویسی صحیح صفحه محصولات، عاملی است برای افزایش فروش محصولات سایت که متاسفانه در بسیاری از سایت های ایرانی این کار به درستی انجام نمی شود. خیلی از سایت ها را می بینیم که در صفحه محصولات خود حتی نمی توانند اطلاعات کاملی از محصول خود را به مخاطبانشان منتقل کنند. چه برسد به اینکه دیگر موارد تبلیغ نویسی را رعایت کنند. در این مقاله آموزشی قصد دارم درباره تبلیغ نویسی صفحه محصولات صحبت کنم و به شما بگویم در صفحه محصولات خود دقیقا چه چیزهایی باید بنویسید تا مشتریانتان را ترغیب به خرید محصول کنید. اگر می خواهید تبلیغ نویسی صفحه محصولات خود را به درستی انجام دهید آموزش تبلیغ نویسی این مقاله را از دست ندهید.

آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای صفحه محصولات

همانطور که گفتم تبلیغ نویسی صفحه محصولات یکی عواملی است که فروش سایت شما را تضمین می کند. یعنی علاوه بر بازاریابی و افزایش ترافیک سایت باید روی متقاعد کردن مخاطبانتان نیز کار کنید. به خاطر همین باید تبلیغ نویس حرفه ای باشید تا از پس این کار بر آیید.

در ادامه این مقاله به شما یاد می دهم که چگونه برای صفحه محصولات خود تبلیغ نویسی کنید. پس همراه من باشید.

1.عنوان محصول

عنوان محصول شما تنها عاملی است که مخاطب را در صفحه محصول شما ماندگار می کند. یعنی مخاطب شما با دیدن عنوان محصول شما تصمیم می گیرد در آن صفحه بماند یا آن را ترک کند. شما باید از عنوانی برای محصول خود استفاده کنید تا بتوانید کمتر از 3 ثانیه توجه مخاطب خود را جلب کند.

2.توجه به نیازهای مخاطب

محصول شما باید دقیقا همان چیزی باشد که نیاز اصلی مخاطبانتان است. باید از نیاز مخاطبانتان آگاهی داشته باشید. باید دقیقا به مشکلات و نیازهای مخاطبانتان اشاره کنید. بهتر است در ابتدای محتوای تبلیغاتی صفحه محصولتان مستقیم به این مسئله اشاره کنید تا از این طریق توجه مخاطبتان را برای خواندن ادامه محتوای شما جلب کند.

3.مزیت های محصول

به جای اینکه از ویژگی های محصولتان صحبت کنید بهتر است مزیت های محصولتان را به مخاطب یاد آوری کنید. به مخاطب خود بگویید بعد از خرید محصول شما دقیقا چه اتفاقی قرار است برایش بیافتد. اگر محصول شما مثلا در زمینه لاغری و تناسب اندام است به مخاطب خود بگویید مثلا بعد از چند روز چه نتایجی در انتظارش است.

سعی کنید با عنوان کردن مزیت های محصولتان به مخاطبان خود بگویید که محصول شما دقیقا همان چیزی است که آن ها به دنبال آن هستند.

4.اثبات ادعا

فکر کنید هیچ کس شما را نمی شناسد. در این صورت هیچکس هم حرف شما را قبول ندارد. برای اینکه بتوانید ادعای خود را ثابت کنید و بگویید محصول من دقیقا چیزی است که شما به دنبال آن هستید باید این مسئله را ثابت کنید. اما چه طور ممکن است؟ از طریق کسانی که محصول شما را قبلا خریداری کرده اند و از آن رضایت داشته اند. سعی کنید از آن ها بخواهید نظرات خود را به صورت صوتی یا تصویری اعلام کنند و در اختیار شما قرار دهند.

5.گارانتی محصول

اگر از کیفیت محصول خود اطمینان دارید دلیلی ندارد که محصول خود را گارانتی نکنید. با گارانتی کردن محصول خود می توانید اعتماد مخاطبان خود را چندین برابر به خود جلب کنید. توسط همین یک مورد که در بسیاری از سایت های ایرانی مشاهده نمی شود می توان فروش های زیادی را ایجاد کرد.

6.ارزش افزوده

بهتر است هدایایی را به خریداران محصول خود اهدا کنید. ارزش واقعی هدیه خود را بنویسید. خیلی از خرید ها به واسطه هدیه های اضافی که دارند انجام می شوند. شما می توانید مثلا یکی از محصولات مرتبط با محصولتان را به عنوان هدیه به مشتریانتان اهدا کنید.

7.دعوت به اقدام

دعوت به اقدام برای خرید محصول یکی از مهمترین کارهایی است که باید به خوبی انجام دهید. باید به مخاطب خود بگویید برای تهیه این محصول دقیقا از کجا اقدام کند. سعی کنید با اشاره به مزیت محصولتان دکمه دعوت به اقدام یا خرید محصول خود را طراحی کنید. در دکمه های دعوت به اقدام خود بهتر است از رنگ قرمز که توجه بیشتری را جلب می کند استفاده کنید.

8.محدودیت

با اعمال محدودیت می توانید پروسه خرید را سریع تر کنید. مثلا می توانید برای خرید محصول خود محدودیت بگذارید. به عنوان مثال اعلام کنید که این محصول فقط به 10 نفر فروخته می شود. یا اینکه این محصول فقط تا هفته آینده بفروش می رسد.

جمع بندی و سخن پایانی

تبلیغ نویسی صفحه محصولاتتان را جدی بگیرید اگر قصد دارید فروش های رویایی را تجربه کنید. با رعایت همین مواردی که در این مقاله آموزشی براتون عنوان کردم می توانید تبلیغ نویسی خوبی را در صفحه محصولات خود انجام دهید. اگر می خواهید تبلیغ نویسی را به صورت حرفه ای تر یاد بگیرید و با ریز کاری های بیشتر آن آشنا شوید به پیشنهادی که در پایین این صفحه است مراجعه کنید. مطالبی که در این مقاله گفتم فقط قسمتی کوچکی از محصول تبلیغ نویس حرفه ای است. امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید.
    ویرایش توسط NiMa.N : 08-01-2018 در ساعت 11:01 AM دلیل: درج بک لینک در انجمن ممنوع!!

کلمات کلیدی این موضوع