کاربری
کاربر گرامی به انجمن دانشجویان دانشگاه پیام نور خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

دانلود نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور
فروشگاه نمونه سوالات پیام نور
اخبار پیام نور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چند سوال درباره ورود به دانشگاه پیام نور

کاربر انجمن
    رشته تحصیلی

فناوری اطلاعات
    مقطع تحصیل
    دیپلم
    دانشگاه محل تحصیل
    پیام نور
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.

چند سوال درباره ورود به دانشگاه پیام نور

سلام و خسته نباشید خدمت شما چند سوال داشتم درباره نحوه ورود به دانشگاه پیام نور ممنون میشم راهنماییم کنید

1-بنده دارای دیپلم کارودانش هستم و میخواهم در دانشگاه پیام نور رشته حقوق رو بخونم ولی پیش دانشگاهی ندارم حالا چکار کنم ایا با گرفتن پیش دانشگاهی اموزشگاههای از راه دور مشکل حل میشود؟و دیگر به دیپلم من ایرادی نیست؟

2-جدیدترین زمان گزینش فراگیر دانشگاه پیام نور کارشناسی امسال یعنی 93 چه زمانی است؟
    3-اگر قبل از پذیرش دانشگاه پیام نور مدرک پیش دانشگاهی من اماده نباشد امکان ثبت نام در دانشگاه را ندارم؟چه کار کنم؟
    4-چون بنده شاغل هستم فقط از ساعت 4 به بعد امکان حضور در کلاسها را دارم ایا میتوانم ساعت و روز کلاس ها را بعد از ساعت 4 و 5 بعد از ظهر تعیین کنم؟

کاربر انجمن
    رشته تحصیلی

مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع تحصیل
    کارشناسی
    دانشگاه محل تحصیل
    پیام نور
    تشکر ها
    60
    از این کاربر 76 بار در 45 ارسال تشکر شده است.
    سلام
    1.شما پیش دانشگاهی بگیرین مشکلی بعد در ثبت نام دانشگاه ندارین .فکر کنم باید تغییر رشته بدید یه یکی از شاخه های نظری البته دقیق نمیدونم باید برین بپرسین
    2.اعلام زمان دوره دوم ثبت نام و پذیرش بدون آزمون سال 93 مقطع کارشناسی پیام نور
    3.تا مدرک پیش نداشته باشین ثبت نامتون نمیکنن.

4.الان مثل زمان قدیم نیست که کلاسهای پیام نور بعد ساعت کاری و روزای جمعه باشه .ساعت کلاس در تمام طول روز ممکنه باشه و بستگی به استادی داره که ساعتش به اموزش اعلام میکنه ممکنه اول صبج باشه یا بعد ساعت اداری.ولی میتونید برید با استاد حرف بزنید که شاغلید و نمیتونید همیشه بیاید کلاس تا بزاره امتحان میانترم بدیدن اگه موافقت نکرد خیالی نیست میتونید فقط سر امتحان پایان ترم برید و نمره شما از 14 نمره حساب مبشه هر نمره ای بگیرین ضربدر 10 میشه تقسیم بر هفت نمره نهایتون بدست میاد .