کاربری
کاربر گرامی به انجمن دانشجویان دانشگاه پیام نور خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

دانلود نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور
فروشگاه نمونه سوالات پیام نور
اخبار پیام نور

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: وصیت نامه جوان ایرانی

کاربر انجمن
    رشته تحصیلی

زبان و ادبیات فارسی
    مقطع تحصیل
    کارشناسی ارشد
    دانشگاه محل تحصیل
    پیام نور مرکز تبریز
    تشکر ها
    16
    از این کاربر 46 بار در 32 ارسال تشکر شده است.

Smile وصیت نامه جوان ایرانی

وصیت میکنم بعد مرگم….
    از بوی گلاب بدم می آید، همون آب معدنی کفایت می کند، نگید این رانی هلو دوست داشت، سنگ قبرش رو با رانی بشوریمااا ، نوچ میشه خوب
    آقایون فامیل، به خاطر من سه متر ریش نزارید

خانوم های فامیل، خواهشا بالای سر قبرم جیغ و داد نکنید، باور کنید من از همهمه و شلوغی بدم میومد! مردم، گناه که نکردم!
    … … … مراسم ختم من آخوند هم نیارید واسه فامیل، دینی کلاس پنجم رو یادآوری کنه!!!
    یه دوست دخترم نداریم که بگیم: خبر مرگ مرا با تو چه کس می گوید؟!
    توی درایو e عکس دارم، خوراک اعلامیه، عکس پرسنلی نزاریداا، اونا جلب ترحم نمی کنه!
    بعد از مرگم هنوز میت رو زمین مونده هارد کامپیوترم رو بزارید تو ماکروفر! یه کاری کنید درایو d بیشتر بترکه! من اندک آبرویی داشتم در این خانواده!!!
    روی خرما ها پودر نارگیل نریزید، هم شکلش خز میشه، هم بدمزه میشه! همون گردو بزارید لاش خیلی حال میده!
    شایعه کنید قبل مرگش بهش الهام شده بود میمره! از اون دیالوگ هاست که مو به تن سیخ می کنه هااا !!
    پنج شنبه ها سر خاکم نیاید چه کاریه؟ ترافیکه!
    فیس بوکم رو بلاک نکنید، گهگداری باهاش پست بدید بیاد بالا جیگر رفیقام کباب شه

3 کاربر مقابل از مهسا عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .